Przyjazne miejsca

Przedszkolowo.pl powstało, by świat przedszkolaków był łatwiejszy! A będzie taki, gdy przedszkolne informacje będą łatwo dostępne dla rodziców.

Umożliwiamy nauczycielom prowadzenie darmowej i prostej w obsłudze strony internetowej przedszkola - by na bieżąco przekazywali informacje rodzicom. Zyskują jednocześnie możliwość wymiany doświadczeń z innymi nauczycielami prowadzącymi strony.

Rodzicom ułatwiamy wybranie przedszkola dla swojego dziecka - udostępniając łatwą w obsłudze wyszukiwarkę, połączoną z obszernym katalogiem przedszkoli w Polsce. Przedszkolowo.pl jest realizacją pomysłu osób, które od lat zajmują się projektami dla przedszkolaków i ich rodziców oraz dla edukacji przedszkolnej.

Do tej pory urozmaicaliśmy edukację dzieci za pomocą zabaw edukacyjnych! Teraz chcemy ją wspierać, ułatwiając wzajemną współpracę dorosłym, którzy o tej edukacji decydują - rodzicom i nauczycielom przedszkoli!

Zapraszamy serdecznie na dobre strony przedszkolnej eduprzygody.


Pracownia ceramiki i rękodzieła w Stargardzie zaprasza do przygody z ceramiką zarówno dzieci, jak i dorosłych. W ofercie:

- zajęcia lepienia z gliny

- malowanie gotowych form ceramicznych

- URODZINY Z GLINĄ

oraz SKLEP z ręcznie robioną ceramiką.

JEŻELI:

* chcesz  spędzić przyjemnie i ciekawie czas z dzieckiem,

* szukasz  pomysłu na kreatywne spędzenie czasu przez Twoje dziecko, podczas  gdy Ty będziesz mieć czas  dla siebie,

* chcesz  zorganizować dziecku oryginalną imprezę urodzinową,

* szukasz niebanalnego pomysłu na prezent,

   ...ZAJĘCIA LEPIENIA Z GLINY  W „ Glinianym Zakątku"  SĄ IDEALNYM ROZWIĄZANIEM!

Praca z gliną rozwija zdolności manualne dzieci, uczy świadomego uczestnictwa w procesie twórczym i jest doskonałą zabawą. Samodzielne wykonanie pracy wzmaga poczucie własnej wartości dziecka i pozwala uwierzyć we własne siły.

Do przygody z gliną zapraszam również osoby dorosłe. Podarujcie sobie chwile wyciszenia i wytchnienia od codziennych spraw, wykonajcie coś oryginalnego dla siebie, do domu lub na prezent.

   W "Glinianym Zakątku" kupicie też ręcznie wykonane wyroby z ceramiki albo bon upominkowy w postaci karnetu na zajęcia.

Dni i godziny zajęć można uzgadniać ze mną telefonicznie pod nr tel. 669 170 702,mailem glinianyzakatek@tlen.pl lub w Pracowni, Stargard Szczec.ul. Różana 2a, wejście przez "Świat Drzwi"

Zdjęcia z zajęć oraz cennik na:  www.facebook.com/glinianyzakatek

Serdecznie zapraszam

ELA


Jesteśmy pierwszą w naszym mieście kawiarnią, która jest również atrakcyjna dla dzieci. Otwarcie kawiarni odbyło się dnia 28 września 2013 roku. Kawiarnia znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 23/2 ( druga linia zabudowy ). Jest to jedyna kawiarnia w mieście oferująca salę zabaw dla dzieci. Jest to atestowana, bezpieczna i profesjonalna dwupoziomowa konstrukcja zabawowa, która dla klientów kawiarni jest bezpłatna. Dla młodszych klientów jest bujany tygrys czy bezpieczna huśtawka. Dzieci mogą tutaj rysować na tablicy czy przy stoliku a opiekunowie w tym czasie mogą napić się 100% arabiki, która jest wypalana tylko dla nas! Poczytać prasę lub po serwować na Internecie(WiFi), który również jest bezpłatny. W ofercie kawiarni jest także kawa dla najmłodszych oraz pyszne muffinki, ciastka francuskie i inne słodkości. Organizujemy urodziny oraz imprezy takie jak Mikołaj czy Dzień dziecka. Jeżeli potrzeba będzie więcej informacji proszę o maila lub telefon 502662975 I czekam na Państwa.


Brazylijskie Szkoły Piłkarskie to największa na świecie sieć szkół piłkarskich. Wywodzi się z Wielkiej Brytanii, gdzie z pomocą Uniwersytetu w Leeds powstał program inspirowany Futebol de Salão, brazylijską grą w piłkę nożną na sali, której to dyscyplinie kraj kawy zawdzięcza wielu z najwybitniejszych piłkarzy w historii futbolu – z Pele, Carlosem Alberto, Socratesem, Ronaldo czy Roberto Carlosem na czele.

 

Brazylijskich Szkołach Piłkarskich skupiamy się przede wszystkim na rozwoju techniki piłkarskiej. Wierzymy w piękną piłkę nożną, a u jej podstawy leży właśnie technika.

 

Brazylijskie Szkoły Piłkarskie to doskonały wstęp do profesjonalnej piłki nożnej lub uzupełnienie treningów w akademiach klubów. Przede wszystkim jednak jest to wspaniała przygoda z piłką nożną!

 

Dowiedz się więcej o naszej filozofii i metodologii, a potem umów się na bezpłatne zajęcia prezentacyjne i sprawdź sam, ile radości może sprawiać piłka nożna!

www.grajznami.pl/stargard


ArtDecor to sklep z niepowtarzalnymi dekoracjami cukierniczymi.
Tutaj nie kupujesz zwykłych produktów, tutaj nabędziesz oryginalne produkty, którymi sprawisz nieocenioną radość swoim pociechom. Uroczystość urodzin nie może odbyć się bez przepięknego tortu, od teraz każdy pomysł może stać się realny na Państwa torcie. Oferujemy wydruk Państwa projektu na opłatku jadalnym. Przykład oryginalnego torcika w pierwszym numerze miesięcznika Dzieciaki W ofercie sklepu dekoracje cukiernicze:
 • masa cukrowa do tworzenia tortów w stylu angielskim i przepięknych figurek cukrowych
 • barwniki spożywcze do bitej śmietany, kremów, marcepanu, masy cukrowej, biszkoptu i lukru
 • posypki cukrowe i waflowe
 • czekoladowy pisak
 • licencjonowane opłatki na tort z postaciami z ponad 100 bajek – Disney Auta, Mickey, Minie, Księżniczki, Monster High, Barbie (ponad 200 wzorów)
 • zestawy dekoracyjne (figurki z postaciami bajkowymi na torcik)
 • świeczki, fontanny
 • oraz wiele akcesoriów cukierniczych do tworzenia niezapomnianych ciast, ciasteczek, tortów i torcików
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.artdecor.info.pl oraz do naszego sklepu stacjonarnego w Stargadzie Szczecińskim przy ul.Hubala 19 na os.Pyrzyckim.

Stargardzka Szkoła Wyższa STARGARDINUM to pierwsza wyższa uczelnia w Stargardzie Szczecińskim. Misją naszej uczelni jest umożliwienie stargardzianom zdobywania wykształcenia
w rodzinnym mieście, by w nim mogli pozostać i pracować na rzecz lokalnej społeczności.

Od 2011 roku prowadzimy Uniwersytet Dziecięcy StUD-encik. Są to zajęcia kierowane do dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Zajęcia odbywają się nieodpłatnie, raz w miesiącu. Warsztaty, wykłady, konwersatoria – to wszystko czeka na Twoją pociechę!

Podaruj swojemu dziecku nasz indeks! Niech dotyka, smakuje i zaznaje nowego!

Aktualnie w SSW STARGARDINUM prowadzone jest kształcenie na poziomie studiów pierwszego stopnia na trzech kierunkach: Ekonomii, Informatyce oraz Dziennikarstwie i komunikacji społecznej. Oferta uczelni wzbogacona jest również o kursy, szkolenia i studia podyplomowe. 


Baby Boom   to wyjątkowy SKLEP, stworzony z myślą o rodzicach i dzieciach poszukujących tego, co dla nich najlepsze. Zakres działalności sklepu jest niezwykle szeroki, a mianowicie w ofercie znajdują się:

 • UBRANIA NOWE znanych i uznanych na całym świecie angielskich marek ubrań dziecięcych droższych oraz tańszych: next, mothercare, m&co, early days, girl2girl, rebel;
 • KOMIS ubrań, zabawek, akcesoriów dziecięcych, które są czyste i wyprane, pochodzą z wiadomego źródła, są zadbane, a ich cena jest bardzo niska;
 • WYPOŻYCZLNIA strojów dziecięcych na różnego rodzaju okazje:

- wypożyczalnia strojów ekskluzywnych na uroczystości, chrzciny, wesela, przyjęcia;

- wypożyczalnia przebrań na bale karnawałowe.

 • TABLICA OGŁOSZEŃ o sprzedaży rzeczy dziecięcych, zarówno w sklepie, jak i na stronie internetowej sklepu;
 • KĄCIK DLA DZIECI.

Ul. Słoneczna 12 A – Pasaż handlowy za Netto - górna część.

www.babyboom.sklep.pl


W naszej szkole prowadzimy zajęcia KIDS CLUB. Jest to poziom, na którym 3-6 latkowie odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które, jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także, dla niektórych dzieci, pierwszy kontakt z rówieśnikami. Lekcja, która trwa 45 minut jest zróżnicowana, składa się z kilku punktów zwrotnych, tak by cały czas podtrzymywała zainteresowanie dzieci.

Kursanci, którzy rozpoczynają naukę w wieku 3-6 lat dużo łatwiej przyswajają wiedzę na kolejnych poziomach, a ich nie do końca ukształtowany aparat mowy ułatwia wymowę obco brzmiących dźwięków. Po ukończeniu kursu dzieci potrafią przedstawić się, reagują na polecenia oraz posługują się słownictwem z różnych zakresów.

Nauka języka obcego poprzez program KIDS CLUB to wspaniała zabawa.

Serdecznie zapraszamy!


"Salonik Urodzinowy" to idealne miejsce na urodziny lub inną uroczystość dla Twojego dziecka (0- 10 lat). Trzy salki zabaw (wielkie klocki, samochodziki, stół bilardowy, tenis stołowy, zjeżdżalnia, piłkarzyki, trampolina, basenik z piłeczkami, szczudła, tarcza z lotkami i inne) pokój dla rodziców, teren zielony. Wynajem na wyłączność gwarantuje obecność gości TYLKO ZAPROSZONYCH. Kolorowe zaproszenia, malowanie buziaczków, animator zabawy uświetnią każdą uroczystość. Czas spędzony w "Saloniku Urodzinowym" to miłe wspomnienie dla dzieci, a dla rodziców niedrogie i mało kłopotliwe zorganizowanie dziecięcej imprezy.

Bardzo atrakcyjne ceny. Dla dorosłych herbatka i kawka gratis. Zapraszamy do "SALONIKU URODZINOWEGO" w Stargardzie przy ul. Na Grobli 29; tel.602 373 869, 91/562 20 99

Socatots to najlepszy na świecie i jedyny w Polsce program zabaw ogólnorozwojowych z elementami piłki
nożnej dla dziewczynek oraz chłopców w wieku od 6 miesiecy do 5 lat. To unikalny projekt oparty na zabawie, który ma umożliwić dzieciom pierwszy kontakt z piłką. Głównym celem Socatots jest stworzenie dzieciom optymalnych warunków do rozwijania sprawności fizycznej. Wykształcenie podstawowej koordynacji ruchowej ma ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju dzieci i ich stanu zdrowia. Sotatots to także wielopłaszczyznowe ćwiczenie umysłu. Rozwijamy wytrwałość, samodyscyplinę, pobudzanie świadomości przestrzennej, ćwiczenie pamięci. Dzieci uczą się także trudnej sztuki podejmowania samodzielnych decyzji, a dzięki uczestnictwu rodziców budują poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego. Równie ważny element naszych zajęć to rozwój umiejętności społecznych poprzez pracę w grupie. Dzieci uczą się współpracy, towarzyskości, szacunku, pewności siebie, dumy z własnych osiągnięć. To wszystko ma wpływ na pozytywny rozwój naszego dziecka, aby sie o tym przekonać zapraszmy na bezpłatne zajęcia prezentacyjne. Umówić się na nie można za pośrednictwem naszej strony: www.socatots.pl/stargard.
Zapraszamy.

W Stargardzie w Salonie fryzjerskim „ Fresk Look” przy ul. Czarnieckiego czeka nie tylko profesjonalna obsługa ale również super atrakcja dla najmłodszych tj. strzyżenie w specjalnym foteliku - czerwonym luksusowym samochodzie! Na życzenie – oglądanie bajki w czasie usługi. Miejsce wyposażone jest również w specjalny kącik dla najmłodszych Klientów gdzie można pobawić się i porysować.

Fryzjer, ul. Czarnieckiego 3/8


Collegium to więcej niż szkoła pływania…

Powszechnie wiadomo, iż środowisko wodne w bardzo pozytywny sposób wpływa na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka, ponadto można miło spędzić czas ze swoją pociechą, umacniając w ten sposób więź emocjonalną . Collegium Stargard, to także nauka pływania dla dzieci od 3 do 4 roku życia. Jedynym obiektem w naszym mieście spełniającym wymogi i przystosowanym do tego typu zajęć jest pływalnia w Szkole Podstawowej nr 5.

Podstawową formą prowadzonych przez nas zajęć będzie zabawa. Pozytywne doświadczenia doznawane przez dzieci w nowym dla nich środowisku są niezwykle istotne, dlatego też lekcje będą barwne i kolorowe, a to przede wszystkim dzięki dużej ilości piłek, dmuchanych stworów, gąbczastych potworów, gumowych kaczek, konewek, materacy, mat grupowych itd.

Zabawa i ćwiczenia w wodzie: stymulują rozwój ruchowy, wpływają bardzo korzystnie na koordynację ruchów, stanowią wspaniałą gimnastykę dla mięśni i stawów, wspomagają odporność organizmu na choroby, stanowią rozrywkę, dostarczają wielu nowych wrażeń, dzięki którym dziecko rozwija się szybciej od rówieśników.


TURYSTYKA w Collegium

Latem organizowane są obozy letnie, cieszące się ogromną Popularnością, na których nie ma czasu na nudę, ze względu na ilość proponowanych zajęć: windsurfing, żeglarstwo, paintball, ścianka wspinaczkowa, quady, ciąganie za motorówką, kajaki, rowery, pontony. Wszystkie zajęcia odbywają się w blokach3 godzinnych. 6 godzin dziennie zajęć programowych i na deser zabawy wieczorne. To wszystko czeka na dzieci w trakcie jednego turnusu.

Collegium, Os.Zachód B 15 , 73-110 Stargard Szczeciński tel. 915733802


Strona 1 z 2 [następna] [ostatnia]

Dzieciaki Stargard