O nas
O nas


Jesteśmy pierwszą w Stargardzie Agencją organizującą imprezy okolicznościowe dla dzieci. Świadczymy usługi w zakresie organizacji dziecięcych przyjęć urodzinowych, zaopiekujemy się najmłodszymi Gośćmi podczas uroczystości rodzinnych takich jak komunie, jubileusze itp. a także zorganizujemy super zabawy dla dzieci podczas wesela.

Nasza kadra to wykwalifikowani pedagodzy na co dzień zawodowo pracujący z dziećmi, którzy dołożą wszelkich starań aby czas spędzony z nami zamieszkał w pamięci na zawsze.


Dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez na terenie całego kraju.
W każde nowe zlecenie wkładamy nie tylko zdobytą na przestrzeni lat wiedzę ale i serce.
Staramy się aby nasze pomysły nigdy nie były sztampowe.
Lubimy swoja pracę.
A nade wszystko lubimy dzieci

Kadra
Katarzyna

Katarzyna

Już od ponad 10 lat organizuję imprezy dla firm, instytucji, osób publicznych i prywatnych. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w Poznaniu u boku najlepszych specjalistów w tej branży. Teraz w Stargardzie oddajemy do Państwa dyspozycji Agencję, którą tworzą ludzie z wiedzą, charyzmą, pasją i doświadczeniem. Moim zawodowym powiedzeniem jest:


„Wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta i wracać zawsze z tarczą oraz pewnością,
że to dopiero początek naszej współpracy”.
 
Kadra

Sylwia

Na co dzień pracuję w Niepublicznym Przedszkolu Wesoła Lokomotywa, które jest miejscem gdzie uczę, wychowuję i bawię się z dziećmi w wieku od 2 do 5 lat. Kontakt z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Każdy uśmiech na twarzy małego człowieka jest dla mnie dowodem dobrze wykonanej pracy i podziękowaniem za wspaniałe i niezapomniane chwile spędzone razem

W mojej pracy zawodowej zajmuje się m.in. przygotowywaniem imprez tematycznych, malowaniem twarzy, działalnością artystyczną (malowanie po szkle, papieroplastyka i wiele innych). Powyższe atrakcje pragnę także wykorzystać podczas organizacji imprez dla Państwa pociech, dzięki którym każda chwila spędzona z nami sprawi że na twarzach dzieci pojawi się wielki uśmiech, a w pamięci niezwykłe, zaczarowane wspomnienia.

 
Kadra

Patrycja

 

 
Kadra

Klaudia

 

 
Kadra

Milena

 

 
Kadra

Justyna

 

 
Referencje

Referencje:

Dzieciaki Stargard